Otse põhisisu juurde

Lumine ent siiski kevadine jutt

Soovin Teile kõigile ilusat alanud kevadet. Paistab teine algusest peale üllatusi täis olevat. :)

Ma siis jälle alustan vabandusega, et pole jõudnud kaua kirjutada, aga mul on tõesti päevad nii palju tegemist täis, et lihtsalt pole aega.

Veedan endiselt palju ja lõbusalt aega Tallinna vanaema ja vanaisaga. Ma näiteks aitasin neil üleeile lumetõrjet teha. Täitsa oma labidaga loopisin tee pealt lund minema ning harjaga pühkisin vanaisa autot puhtaks. Terve eelmise nädalavahetus aga võtsin emmest-issist puhkust ning olin öösel ka vanavanemate pool. Ma pean Teile ütlema, et nende juures on meeeeeeeeeeeega hea tudida, aga kui ma seal pikalt põõnan, siis emme "rõõmuks" ei taha ma kodus eriti kaua magada. Mina küll ei näe selles erilist probleemi, kui kell 6 hommikul üles ärkan......noh aga emme vahel ikka toriseb küll. Eriti ei meeldinud talle kui ma ühel hommikul kell 4.30 tõusin, siis oli ta iseäranis pahur. No võta sa kinni enmmet ja tema tujusid. :D

Kui jutt juba magamise juures on, siis märgin ära, et mul nüüd oma toas suurte poiste voodi. Selle eest ütleme vanematega suured tänud tädi Birgitile. Päriselt ma selles veel ei maga, nagu emme ütleb on meil käsil harjutamisperiood. Hetkel eelistan ma (ja emme ka) veel võrekat. Mis teha, harjumuse jõud on suur. :D

Muideks ma olen avastanud, et klotsidega on vinge mängida. Noh vanasti, kui ma veel väike olin, siis ma loopisin neid vaid igale poole laiali, aga nüüd, suure poisina, olen aru saanud, et neist saab ehitada igasugu põnevaid torne ja müüre ja maju. Tavaliselt tahan ikka koos emme ja/või issiga ehitada, ent vahel nokitsen õige pikalt täitsa omaette.

Emmega koos on veel ka hästi tore joonistada. Vanaema Anne on meile toonud üsna mitu värviraamatut ja neid me nüüd kaunistamegi oma äranägemise järgi. Muidugi sellest ma aru ei saa, miks emme püüab värvides neid paberi peal olevaid jooni nii pinksalt jälgida. Palju lahedam minu arust on ikka pliiatsiga üle kogu paberi sikerdada ja lõpptulemus on samuti tunduvalt kunstipärasem. :)

Kuigi emmel on viimased nädalad üsna kiire olnud, oleme me ikka veidi ka külas jõudnud käia. Käisime tädi Evelini pool ja seal olid emme teisedki töökaaslased kohal. Tädi Evelini juures tuletasin ma oma beebiaegu veidi meelde ja proovisin kuidas siis ka lamamistoolis olla on. Peab tunnistama, et veidike seal lebotada ja puhata võib küll. Muidugi kõige lahedam asi oli suur trepp, küll ma tahtsin seal turnida, ikka ülesse ja alla, emme polnud peale 10 korda enam väga õnnelik. ;)

19-ndal märtsil käisime veel ka Samueli esimesel sünnal Vantsu mängutoas. Nagu ikka, meeldis mulle seal, palju uusi ja huvitavaid mänguasju ja inimesi.

Emme-issi ikka klõpsutavad minust endiselt pilte. Uuemad nendest leiate siit. Uudistage!

Ma siis lõpetan tänaseks jutu, vaja jälle minna asjatama. Päikest Teile kõigile!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

KIngitus isadepäevaks NetiKink poest

NetiKink lehel on avaldatud uus artikkel kingiideedega isadepäevaks . Nimelt on varsti saabumas isadepäev ja alati on paljudel olnud NetiKink meeskonnale küsimusi, et mida ikka isale sellel päeval kinkida. Sellel eesmärgil saigi loodud antud artikkel, kus antakse erinevaid soovitusi, mida isadepäevaks kinkida. Otselink artiklile on SIIN . Teie NetiKink meeskond http://netikink.eu/  

Blogi on kolitud nüüd bloggerisse

Otsustasin ka oma suvi.pri.ee blogi koos kõige sinna juurde kuuluvaga Bloggerisse üle kolida. Lihtsalt ei viitsinud enam kogu aeg Wordpressi oma isiklikul lehel uuendada ja seoses sellega ka antud käigu ette võtsin. Lahendasin selle ilusti ka domeeni suunamisega, seega nii suvi.pri.ee kui ka www.suvi.pri.ee suunduvad nüüd Bloggerisse.