Otse põhisisu juurde

Maikuu tegemistest

Üks kuu on taas kiirelt mööda läinud ning mul oleks viimane aeg Teile taas oma tegevustest ja toimetamistest jutustada.

Alustame siis lõpust ehk tänasest päevast. Meil oli loovustunni lõpupidu. Hirmus vahva oli, sest ammu pole korraga niiiiii palju lapsi koos käinud. Ja Hiireke ise oli ka kohal (loovustunnid toimuvad Hiirekese mängutoas), kuigi ta oli kahtlaselt meie juhendaja tädi Liisi moodi. Me kandsime ette kogu repertuaari, mida oleme tundides õppinud ja siis lõpuks saime ka diplomid ja väikese kingituse. Mul on nüüd hiireuse kraad käes. Mõelge, ma olen aasta ja seitsme kuune ja juba omandanud kraadi. Vinge! Ja tunni lõpus oli veel ka tordi söömine (hiireke ise tegi ja tuleb tunnistada, et väga nämma küpsisetort oli). Seega algab  mul tänasest ametlik suvevaheaeg (jeeeee....nüüd saab puhata ja mängida). :D

Emmel on suvevaheajani aga veel aega, temal tuleb nädala jagu veel koolitööga tegeleda ning närveerida. Nädala pärast reedel nimelt peab ta miskitele tähtsatele onudele-tädidele miskit tähtsat juttu puhuma ja siis nemad otsustavad, et kas emme võib kooli ära lõpetada või mitte. Aga nagu ta ise ütleb, et koerast on üle saadud tuleb ka sabast üle saada...

Paar nädalat tagasi käisin koos emmega oma sõbra Siimu neljandal sünnipäeval (issit meil kaasas polnud, sest tema oli metsas ja mängis sõda). Tema vanavanavanemate juures peeti grillipidu. Ilm oli ilus, mängisime liivakastis, uudistasime kingitusi ning tegime muid toredaid asju ja siis äkki tulid ei tea kust suured mustad pilved ja hakkas rahet sadama. Mina oleks tahtnud küll lähemalt seda rahe värki uurida, aga emme tobu vedas mu varju alla ja hoidis üsna vägisi süles ning ei lasknud ringi jooksma (see tegi hinge täis küll). Vabanduseks tõi selle, et ei taha mul lasta märjaks saada (tobe vabandus). Aga tänu rahele jääb Siimu neljas sünna kindlasti kõigile külalistele pikaks ajaks meelde. :)

Siis kuu alguse poole käisime ka Kaisal külas. Seal ma mängisin väikest DJ-d ja õpetasin ka Kaisale kuidas ja milliseid nuppe peab muusikakeskusel keerama, et ikka tümpsu tuleks. Noh eks ma tegin seal muidki asju, aga kuna vahepeal on ikkagi niipalju aega mööda läinud, siis enam ei mälate mida täpsemalt. ;)

Kuna mu Tallinna vanaema läks taas tööle, siis ma viimasel ajal väga tihti neil külaspole saanud käia. Ent mõned korrad siiski. Kui ilus ilm on, siis müttama ikka aias. Aitan vanaemal lilli kasta ja vanaisal autot pesta ja kui vaja siis pühin harjaga teed ka puhtaks.

Õigus mulle meenus, et millalgi oli emadepäev ju ka. Me issiga kinkisime emmele palju lilli ja maitsetaimi ka.....istutasime need ise kastidesse ja panime rõdule...nüüd saab emme neid kasta. :D

Oeh...ongi vist tähtsamad tegemised kirja pandud. Nii mu eluke siis veereb nagu hernes. Et jutt oleks ikka ka illustreeritud, siis uuemaid pilte minust ja mu sõpradest vaadake siit.

Olge siis tublid ja nautige saabuma hakkavat suve ja ilusaid ilmu!

PS. Mulle meenus veel, et mu kallil ristiisal onu Imrel oli mõned päevad tagasi ümmargune tähtpäev. Soovime emme-issiga talle veelkord palju õnne!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

Isadepäevaks sobib kingituseks t-särk

T-särk isadepäeva kingitusena on lihtne ja praktiline kingitus. Seoses läheneva isadepäevaga on ka meie poest hakatud järjest rohkem hakatud tellima erinevaid isadepäeva temaatikaga t-särke. NetiKink poe valikust leiate palju erinevaid t-särke . Kui Te ei soovi oma isale kinkida laste pildiga t-särki, siis võite piirduda ka lihtsalt tekstidega t-särgiga. Väga leivinud on isadepäeva puhul näiteks erinevate sloganitega t-särgid. Järgnevalt mõned näited, mis hüüdlaused isadepäevaks t-särgile lasta trükkida. Olen uhke oma laste üle Parim isa Maailma parim isa Lahedate poiste isa Seda särki kannab …. lahe isa Isa Slogani valikuid on veel palju ja neid võib ka omavahel kombineerida. Näiteks seljale üks osa sloganist ja rinnale teine. Meie abil on Teil võimalik tellida oma isale just temale ainulaadne isadepäeva kingitus. Lisaks võite loomulikult vaadata ka meie teisi kingiideede pakkumisi – Kingitus isadepäevaks artiklist.

Sünnipäevaks kingitus

Kingitus sünnipäevaks lastele on uus artikkel NetiKink kingituste e-poes. See kirjutis annab hea ülevaate NetiKink kingituste poe toodetest, mis sobiksid sünnipäevaks kingituseks lastele või noorukitele. Seega, kui otsite hetkel lapsele mingit kingitust ja Te ei suuda valida, siis tasub kindlasti vaadata NetiKink poodi. Äkki saate mõne hea idee, mida saate ära kasutada.