pühapäev, 27. juuli 2008

Suvi, suvi, suvi...

...jõudis siiski lõpuks kohale (noh vähemalt mõneks päevaks). :D

Alustan oma tänast juttu taaskord õnnesoovidega.

Kallid tädi Maila ning onu Argo soovime Teile emme-issiga palju-palju õnne pisikese tütretirtsu sünni puhul ning kallile Irisele õnnesoovid suureks õeks saamise puhul! :D

Ma pean ausalt üles tunnistama, et mulle suvi ikka megalt meeldib. Nii paljusid vahvaid asju saab teha. Kui me emmega Keilas oleme, siis käime metsas kolamas. Seal saab lilli korjata, liblikaid taga ajada ning mis põhiline, süüa metsmaasikaid...ja me oleme emmega neid ikka üsna üsna ohtralt endale sisse kittinud. Ükskord olime isegi nii suures maasika korjamise hoos, et ei märganud lähenevat pilve ning saime korraliku paduvihma endale kaela.

Kui me kodu lähedal kondame, siis liigume emmega tavaliselt kondimootori jõul ning käru kaasa ei võta, sest emme arvates muutun ma sekundiga laisaks kui oma rallikat näen ning mingisugusest jalutamisest pole enam juttugi. :)

Eelmisel nädalavahetusel käisid emme ja issi kuskil pidu peal ning mina olin oma kalli vanaema Annega. Nagu ikka oli meil hiiglama tore koos tegutseda. Aga pühapäeva õhtupoolikul, kui emme-issi siis koju tulid, läks meil asi veidi nutuseks. Täiesti lambist viskas mul üle 39 kraadi palavikku. Emme-issi olid päris mures ja mina olin päris läbi omadega. Ent esmaspäeva hommikuks oli kõik taas normis ning minu neljas silmahammas ilutses kenasti hambareas (rääkigu need arstitädid mida tahes, hambad VÕIVAD küll palaviku põhjustada). Igaljuhul on jäänud veel 4 kikut ning siis olen omadega mäel.

Eile, laupäeval, oli meil ka üks ütlemata tore ning sisutihe päev. Me käisime Vabaõhumuuseumis. Ütlen kohe ära, et kõige rohkem meeldisid mulle sealsed notsud ja hobune...ja üks puidust väike vanker, kuhu emme mul istuda ei lubanud ja mida ma siis püüdsin lihtsalt minema lohistada. Peale muuseumi läksime aga Laulasmaale ujuma. Noh mul võttis ikka aega enne kui julgesin vette minna, ent kui ära jagasin, et seal sees ikka mega-giga lahe on möllutada, siis oli emmel-issil mind väga keeruline sealt välja saada. Ma olin nõus rannast lahkuma vaid kommi ähvardusel. ;)

Õhtul otsustasid emme-issi veel veidi ka mööbeldada. Vahetasid magamistoas mu titevoodi suurtepoiste voodi vastu. Niiet nüüd olen ma võretu. Täna öösel oli üsna imelik magada ning hommikul ärgata, kui trelle ümber polnud. Ent küll ma harjun... :D

Lõpetuseks panen Teile ka uusimaid pilte vaadata. Need leiate siit.

Aitab siis praeguseks lobast...lähen teen miskit asjalikku...näiteks lähen aitan issil rõdul lilli kasta. :)

Päikest kõigile! :D

[caption id="" align="aligncenter" width="300" caption="See on minu naerunägu"]See on minu naerunägu[/caption]

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar