Otse põhisisu juurde

Suvi, suvi, suvi...

...jõudis siiski lõpuks kohale (noh vähemalt mõneks päevaks). :D

Alustan oma tänast juttu taaskord õnnesoovidega.

Kallid tädi Maila ning onu Argo soovime Teile emme-issiga palju-palju õnne pisikese tütretirtsu sünni puhul ning kallile Irisele õnnesoovid suureks õeks saamise puhul! :D

Ma pean ausalt üles tunnistama, et mulle suvi ikka megalt meeldib. Nii paljusid vahvaid asju saab teha. Kui me emmega Keilas oleme, siis käime metsas kolamas. Seal saab lilli korjata, liblikaid taga ajada ning mis põhiline, süüa metsmaasikaid...ja me oleme emmega neid ikka üsna üsna ohtralt endale sisse kittinud. Ükskord olime isegi nii suures maasika korjamise hoos, et ei märganud lähenevat pilve ning saime korraliku paduvihma endale kaela.

Kui me kodu lähedal kondame, siis liigume emmega tavaliselt kondimootori jõul ning käru kaasa ei võta, sest emme arvates muutun ma sekundiga laisaks kui oma rallikat näen ning mingisugusest jalutamisest pole enam juttugi. :)

Eelmisel nädalavahetusel käisid emme ja issi kuskil pidu peal ning mina olin oma kalli vanaema Annega. Nagu ikka oli meil hiiglama tore koos tegutseda. Aga pühapäeva õhtupoolikul, kui emme-issi siis koju tulid, läks meil asi veidi nutuseks. Täiesti lambist viskas mul üle 39 kraadi palavikku. Emme-issi olid päris mures ja mina olin päris läbi omadega. Ent esmaspäeva hommikuks oli kõik taas normis ning minu neljas silmahammas ilutses kenasti hambareas (rääkigu need arstitädid mida tahes, hambad VÕIVAD küll palaviku põhjustada). Igaljuhul on jäänud veel 4 kikut ning siis olen omadega mäel.

Eile, laupäeval, oli meil ka üks ütlemata tore ning sisutihe päev. Me käisime Vabaõhumuuseumis. Ütlen kohe ära, et kõige rohkem meeldisid mulle sealsed notsud ja hobune...ja üks puidust väike vanker, kuhu emme mul istuda ei lubanud ja mida ma siis püüdsin lihtsalt minema lohistada. Peale muuseumi läksime aga Laulasmaale ujuma. Noh mul võttis ikka aega enne kui julgesin vette minna, ent kui ära jagasin, et seal sees ikka mega-giga lahe on möllutada, siis oli emmel-issil mind väga keeruline sealt välja saada. Ma olin nõus rannast lahkuma vaid kommi ähvardusel. ;)

Õhtul otsustasid emme-issi veel veidi ka mööbeldada. Vahetasid magamistoas mu titevoodi suurtepoiste voodi vastu. Niiet nüüd olen ma võretu. Täna öösel oli üsna imelik magada ning hommikul ärgata, kui trelle ümber polnud. Ent küll ma harjun... :D

Lõpetuseks panen Teile ka uusimaid pilte vaadata. Need leiate siit.

Aitab siis praeguseks lobast...lähen teen miskit asjalikku...näiteks lähen aitan issil rõdul lilli kasta. :)

Päikest kõigile! :D

[caption id="" align="aligncenter" width="300" caption="See on minu naerunägu"]See on minu naerunägu[/caption]

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

Isadepäevaks sobib kingituseks t-särk

T-särk isadepäeva kingitusena on lihtne ja praktiline kingitus. Seoses läheneva isadepäevaga on ka meie poest hakatud järjest rohkem hakatud tellima erinevaid isadepäeva temaatikaga t-särke. NetiKink poe valikust leiate palju erinevaid t-särke . Kui Te ei soovi oma isale kinkida laste pildiga t-särki, siis võite piirduda ka lihtsalt tekstidega t-särgiga. Väga leivinud on isadepäeva puhul näiteks erinevate sloganitega t-särgid. Järgnevalt mõned näited, mis hüüdlaused isadepäevaks t-särgile lasta trükkida. Olen uhke oma laste üle Parim isa Maailma parim isa Lahedate poiste isa Seda särki kannab …. lahe isa Isa Slogani valikuid on veel palju ja neid võib ka omavahel kombineerida. Näiteks seljale üks osa sloganist ja rinnale teine. Meie abil on Teil võimalik tellida oma isale just temale ainulaadne isadepäeva kingitus. Lisaks võite loomulikult vaadata ka meie teisi kingiideede pakkumisi – Kingitus isadepäevaks artiklist.

KIngitus - fotokivi

NetiKink lehe jaoks olen taas valmistanud ühe tooteid tutvustava video. Seekord sai siis valmistatud fotokivide tutvustav video. Video ise asub siin: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Wq0p9wrVkTs Keda huvitab mis tarkvara antud video loomiseks kasutasin, siis vaadae kindlasti ka Spotti blog i.