Otse põhisisu juurde

Äksionit täis septembrikuu

Kui Te vaid teaksite palju kolistamist, müristamist, lõhkumist ning remontimist viimastel nädalatel meie korteris olnud on. Seda põhjustas veetorude vahetamine.

Ühel päeval tulid onud meile külla ja hakkasid haamri, sae ning muude tööriistadega seina lõhkuma. Ma kohe uurisin huviga seda asja ja hiljem tahtsin isegi sama tegevust harrastada, ent siis kukkus emme keelama. Pole ma siiani aru saanud, miks ta mind keelab, aga onudele ei öelnud midagi. Vist taas mingi emme kiiks... ;)

Noh kui aus olla, siis seda mürgeldamist korteris ma päris oma silmaga väga palju ei näinudki, sest ma sõitsin peaaegu kaks nädalat igal hommikul vara issiga linna vanaisa ja vanaema juurde. Nagu taeva kingitusena teatasid vanaema ülemused septembri alguses, et ta ei pea kolm nädalat tööle tulema vaid peab puhkama. Ma siis aitasin tal seda teha (puhata noh). Ja meil tegevust jätkus. Sügiseti on majas ja aias väga palju toimetamist - vaja õunu ning ploome korjata, taimedele mulda vedada, muru niita, puid tuppa tuua jne. Aga noh kuna ma olen ikkagi laps, siis pean ma suure töö tegemise kõrvalt muidugi ka puhkama ja mängima. Mängimas käisime vanaema-vanaisa maja lähedal asuval mänguväljakul, seal saab turnida, liugu lasta ning liivakastis mängida. Mulle kohe nii väga meeldis seal, et vanaemal oli mind raske koju saada, kuid tavaliselt meelitamine aitas (näiteks jäätisega...peab tunnistama, et sageli olen vägagi ära ostetav). :D

Mõned päevad tagasi jäin ma vanaema-vanaisa juurde tervelt kaheks päevaks ning kui emme-issi mind lõpuks pühapäeva õhtul koju tõid olid nad korteris niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii palju ümber korraldusi teinud. Nad olid minu toa hoopis teist värvi värvinud ning muidki muudatusi seal teinud. Aga hoopis suurem asi oli see, et nad olid magamistoa ja issi töötoa omavahel ära vahetanud ning uues magamistoas oli ka remont tehtud. Paistis, et sellel ajal kui mina vanaema-vanaisaga lustisin, olid emme-issi usinalt tööd teinud. :)

Samal õhtul ootas mind kodus ka esimene sünnipäeva kink (kes veel ei tea või on ära unustanud, siis tuletan meelde, et mul tuleb mõne nädala pärast teine sünna). Emme ja issi kinkisid mulle - need, kes mu issit tunnevad ei tohiks imestada selle kingi üle - päris oma sülearvuti. Ma ütleks kohe, et tegu on üsna ägeda pilliga. Ma saan muusikat kuulata, uusi katalooge teha ning vanadel nimesid vahetada. Samuti oskan ma läpakaga teha selliseid asju, mida emme-issi ei oska ning lõpuks, kui arvuti on kokku jooksnud, peavad nad minu tarkust tunnistama ning lihtsalt juhtme seinast välja tõmbama. Nagu mu vanatädi Laine nentis, olen ma samasugune tehnikamees nagu issi ja vanaisa Endel. :D

Panen Teile vaatamiseks ka mõned uuemad pildid. Need leiate siit. Kõige uuemaid ei saa panna,sest kolimisega on fotoka kaabel peitu pugenud ja pildid on aparaadis kinni. Loodetavasti leiame selle juhtme varsti üles.

Aitab siis küll tänaseks jutust. Ilusat oktoobrit Teile.

Kommentaarid

  1. Kallis Karlis!

    Südamilkud õnnesoovid kahe aastaseks saamise puhul.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

Isadepäevaks sobib kingituseks t-särk

T-särk isadepäeva kingitusena on lihtne ja praktiline kingitus. Seoses läheneva isadepäevaga on ka meie poest hakatud järjest rohkem hakatud tellima erinevaid isadepäeva temaatikaga t-särke. NetiKink poe valikust leiate palju erinevaid t-särke . Kui Te ei soovi oma isale kinkida laste pildiga t-särki, siis võite piirduda ka lihtsalt tekstidega t-särgiga. Väga leivinud on isadepäeva puhul näiteks erinevate sloganitega t-särgid. Järgnevalt mõned näited, mis hüüdlaused isadepäevaks t-särgile lasta trükkida. Olen uhke oma laste üle Parim isa Maailma parim isa Lahedate poiste isa Seda särki kannab …. lahe isa Isa Slogani valikuid on veel palju ja neid võib ka omavahel kombineerida. Näiteks seljale üks osa sloganist ja rinnale teine. Meie abil on Teil võimalik tellida oma isale just temale ainulaadne isadepäeva kingitus. Lisaks võite loomulikult vaadata ka meie teisi kingiideede pakkumisi – Kingitus isadepäevaks artiklist.

Sünnipäevaks kingitus

Kingitus sünnipäevaks lastele on uus artikkel NetiKink kingituste e-poes. See kirjutis annab hea ülevaate NetiKink kingituste poe toodetest, mis sobiksid sünnipäevaks kingituseks lastele või noorukitele. Seega, kui otsite hetkel lapsele mingit kingitust ja Te ei suuda valida, siis tasub kindlasti vaadata NetiKink poodi. Äkki saate mõne hea idee, mida saate ära kasutada.