Otse põhisisu juurde

Meie pere netipood - NetiKink

Meie pere üheks tegevusalaks on NetiKink e-pood. Antud poes tegeleme erinevate kingituste ja fotomeenete valmistamise ja müügiga. Oleme Eesti üks suurima fotomeenetega kingituste pood. Praktiliselt kõik meie pakutavad tooted on meil kohe laos olemas ja tänu sellele suudame pakkuda ka kiiret tellimuste täitmist. Lisaks - tänu suurele valikule on kingituse otsimine lihtsam.

Püüame ka anda järjest oma kodulehel erinevaid soovitusi, kuidas ja mille jaoks erinevaid tooteid kasutada. Näiteks avaldasime hiljuti artikli, mida kinkida õpetajatepäevaks. Järgnevaks plaaniliseks artikliks on isadepäeva kingituste ideed.

Seega kui otsite kingitus, siis vaadake kindlasti NetiKinke-poodi.

Liituge ka NetiKink poe Facebooki lehega, kus samuti uudistest teada anname ja lisaks ka vahest eripakkumisi ainult meie fännidele.

http://netikink.eu/ - kingitus internetist

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

KIngitus isadepäevaks NetiKink poest

NetiKink lehel on avaldatud uus artikkel kingiideedega isadepäevaks . Nimelt on varsti saabumas isadepäev ja alati on paljudel olnud NetiKink meeskonnale küsimusi, et mida ikka isale sellel päeval kinkida. Sellel eesmärgil saigi loodud antud artikkel, kus antakse erinevaid soovitusi, mida isadepäevaks kinkida. Otselink artiklile on SIIN . Teie NetiKink meeskond http://netikink.eu/  

Blogi on kolitud nüüd bloggerisse

Otsustasin ka oma suvi.pri.ee blogi koos kõige sinna juurde kuuluvaga Bloggerisse üle kolida. Lihtsalt ei viitsinud enam kogu aeg Wordpressi oma isiklikul lehel uuendada ja seoses sellega ka antud käigu ette võtsin. Lahendasin selle ilusti ka domeeni suunamisega, seega nii suvi.pri.ee kui ka www.suvi.pri.ee suunduvad nüüd Bloggerisse.