pühapäev, 10. detsember 2006

Minu esimene hobi ja muud juttu ka veidi

Mul on nüüd uus hobi. Nimelt meeldib mulle emme ja issiga koos ringi rallitada oma sinises rallikärus (emme ja issi kärusse siiski ei pääse...mitte, et ma ei lubaks, ent kuna ma ise veel ümbrust hästi ei tunne, peavad nemad kaardilugejad olema ja rallika õigesse kohta viima). Tavaliselt saab väljas ikka paar tunnikest oldud, niiet ma ikka lõpuks päris päris ära olen väsinud ja kõht ka tühjaks läinud. Põhiliselt rallime mööda Nõmme metsasid. Pikk ring on Sütiste treppidest üles Nõmmele, siis mööda suusarada Nõmme turuni, sealt üle silla ja siis mööda vana raudteetammi edasi ning lõpuks Hobuka mäest alla tagasi Mustamäele. Vahel käin Tallinna vanaisa ja vanaema juurest ka läbi.

Lisaks sellele olen nüüd käinud juba ka shoppamas - ehk nagu moodne sõna on - poodlemas. Nimelt kui ma liiga kauaks päeval magama jään või kui ilm kehv on, siis panevad emme ja issi mind turvatooli ja lähme kuskile niimoodi "jalutama". Näiteks käisin emme ja issiga issile uusi kingi ostmas ja emmele ostsime siis luua...(ärge küsige, mis ta sellega teeb). Tahtsime ka eile õhtul minna Ülemiste keskusesse, et jõuluvana natuke aidata, kuid seal oli ikka liiga palju rahvast ja me emme-issiga otsustasime hoopis Tondi Selverisse minna. Ostsime sealt ka Tossule süüa, ta on viimasel ajal õgardiks hakanud. Mitte et mina seda poleks... sest emme vaatab rõõmuga, kuidas paljud mu riided mulle väikseks jäävad (emme püüdis mind mõõta ja talle tundus, et olen nädalaga lausa 3cm kasvanud...eks arstitädi juures kuu lõpus ole täpselt näha).
Ja muideks - ma oskan nüüd ka juba erinevaid kilinaid ja kolinaid jälgida! Ja kui emme/issi lolle nägusid teevad, siis naeratan neile oma hambutut naeratust. Ainult sellest ma ei saa aru, miks emme minuga hommikul kell pool neli juttu ei taha ajada. Minu arust väga õige aeg maailma uudistada ja sellega tutvuda, tema aga muudkui haigutab...mh ei saa ma ikka lõpuni neist suurtest inimestest aru.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar