teisipäev, 6. veebruar 2007

Sada päeva täis

Olen nüüd sajapäevane. Vanaisa ütles, et on olemas sellised asjapulgad nagu president ning peaminister, kelle tegevust ei tohi sada esimest päeva kritiseerida st neile antakse aega sisse elada. Huvitav, kas see kehtib ka minu kohta? Emme-issi ütlevad, et ma olen nende kunn. Ega siis kunn nõrgem saa olla neist kahest eelmainitud asjapulgast...noh vähemalt ma ise arvan nii. Seega kui keegi tahab mind kommenteerida või kritiseerida (no vaevalt keegi nüüd seda teha tahab...ma ju nii tore poiss), siis nüüd on teie võimalus tulnud :D . Jään huviga ootama...

Me olime emmega täna öösel täiesti esimest korda täiesti kahekesi kodus (aaa õigus Tont oli ikka ka), sest issi läks mingit tähtsat tööasja kuhugi kaugesse paika ajama (see vist oli see maa, kus jõuluvana elab). Ma võin enda kiituseks öelda, et olin emmele väga hea laps, nii nagu issiga kokkuleppisime. Täna õhtul peaks issi taas koju saabuma ja ma loodan, et ta toob mulle mullinätsu ja värvilist traati ikka ka :P .

Täna ja vist ka järgnevatel päevadel me oleme emmega külmavangis toas ning mu rallikas peab puhkama. Mina ise läheks kindlalt rallima, sest ega siis mingid külmakraadid meest takista, aga ma pean ikka ka emmele mõtlema, tema pelgab külma (plikade värk noh) :)

2 kommentaari:

 1. Tsauka Karlis, Iris siinpool.

  Meie emmed olevat mingi kohtumisõhtu kokku leppinud, saad sa ikka tulla? Ootan juba..
  Ja käsi oma emmel meilidele vastata!

  VastaKustuta
 2. tädi Birgit poistega12. veebruar 2007 19:48

  Romet saatis Sulle kutse enda sünnipäevale Sinu emme mailiaadressile (hot.ee-sse).

  VastaKustuta