Otse põhisisu juurde

Juba üle poole

Olengi juba mitmendat päeva kuuekuune. Esmalt vabandan nende ees, kes ootasid 29-ndal mu blogi. Meil oli emme-issiga niiiiiiiiiiiiiiii tegus ja tore päev, et ma lihtsalt ei jõudnud kirjutada. Sünnipäeva puhul käisid mul külalised, tädi Birgit, onu Tanel ning Romet (Siim oli veidi tõbine ja ei saanud tulla, aga ma loodan, et ta ikka kiiresti terveks saab). Nad tõid mulle ka lahedaid kingitusi, mille eest ütlen neile aitähh. Romet näitas emmele-issile veel meie korteri nö nõrku kohti ja karta on, et mu kallid vanemad püüavad neid nüüd kõrvaldada, aga ärge kartke, küll ma leian uued kohad, kus tegutseda. Ma kuulsin , et emme-issi olid juba ostnud minu tarvis ka turvavärava. Oh neid naiivseid küll, nad ikka tõesti loodavad, et mingid väravad ja piirded mind kinni peavad. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. :D

Me käisime eile arstitädi juures. Kaal näitas 7,83kg ja pikkust oli 68cm. Arst ja emme olid näitudega väga rahul, ainult issi torises, sest tema lootis, et mul 8kg täis. Oh seda issit küll, ta arvab, et ma peaksingi niimoodi kosumist jätkama, nagu esimestel kuudel. Ma tahaksin küll kiiresti saada sama suureks nagu issi, aga ma pean ikka emme peale ka mõtlema, sest ega ta pole mingi jõujuurikas, kellele suuri raskusi meeldib tassida. Ma sain täna süsti ka, lausa kaks tükki ja kui ma ühe süsti suudan veel ära kannatada, siis kaks on ikka liig mis liig. Ent ma tegin kõva häälega neile selgeks, mis ma sellisest kiusamisest arvan ning siis emme-issi püüdsid mind igatepidi lohutada, aga ega ma kohe ei leppinud, lasin neil ikka veidi praadida ka.

Tegelikult on mul see nädal üsna tegus olnud (järgmine on ka), sest me käime emmega iga päev mudimises (sellel oli ka mingi peenem nimetus, aga see mulle praegu meelde ei tule). Mulle seal kohe täitsa meeldib - saan emme ja mudijatädiga vestelda, mänguasjadega mängida ja teisi lapsi uudistada - tegevust kohe nii palju, et kui ma lõpuks autosse jõuan, siis jorisen endale veidi unelaulu ja juba Une-Mati puistabki mulle liiva silma.

Aga kas teate, et meie esikukapis elab täpselt minumoodi poiss. Kui ma emme või issiga kapi ette lähen, ootab ta mind alati seal ning kui ma talle naeratan, siis ta naeratab mulle vastu. Tegelikult see kapipoiss on  ikka üks suur ahvipärdik, sest ta teeb ALATI samu asju, mida mina. Ma püüan kapiust ka lahti teha, et ta saaks välja tulla ja minuga mängida, ent siis, kui ukse lahti saan, on ta kadunud...ta vist veidi häbelik.

Kommentaarid

  1. Ojaaa- me teame Irisega hästi neid kapielanikke, meil ka üks hääästi kena tütarlaps esikukapis...

    Aga ole siis endiselt tubli laps emmele-issile ja ära neil seda va esimest hammast liiga kaua oodata lase!

    VastaKustuta
  2. Ojaaa- me teame Irisega hästi neid kapielanikke, meil ka üks hääästi kena tütarlaps esikukapis...

    Aga ole siis endiselt tubli laps emmele-issile ja ära neil seda va esimest hammast liiga kaua oodata lase!

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

Isadepäevaks sobib kingituseks t-särk

T-särk isadepäeva kingitusena on lihtne ja praktiline kingitus. Seoses läheneva isadepäevaga on ka meie poest hakatud järjest rohkem hakatud tellima erinevaid isadepäeva temaatikaga t-särke. NetiKink poe valikust leiate palju erinevaid t-särke . Kui Te ei soovi oma isale kinkida laste pildiga t-särki, siis võite piirduda ka lihtsalt tekstidega t-särgiga. Väga leivinud on isadepäeva puhul näiteks erinevate sloganitega t-särgid. Järgnevalt mõned näited, mis hüüdlaused isadepäevaks t-särgile lasta trükkida. Olen uhke oma laste üle Parim isa Maailma parim isa Lahedate poiste isa Seda särki kannab …. lahe isa Isa Slogani valikuid on veel palju ja neid võib ka omavahel kombineerida. Näiteks seljale üks osa sloganist ja rinnale teine. Meie abil on Teil võimalik tellida oma isale just temale ainulaadne isadepäeva kingitus. Lisaks võite loomulikult vaadata ka meie teisi kingiideede pakkumisi – Kingitus isadepäevaks artiklist.

Sünnipäevaks kingitus

Kingitus sünnipäevaks lastele on uus artikkel NetiKink kingituste e-poes. See kirjutis annab hea ülevaate NetiKink kingituste poe toodetest, mis sobiksid sünnipäevaks kingituseks lastele või noorukitele. Seega, kui otsite hetkel lapsele mingit kingitust ja Te ei suuda valida, siis tasub kindlasti vaadata NetiKink poodi. Äkki saate mõne hea idee, mida saate ära kasutada.