Otse põhisisu juurde

Emme ja issi vaidlus

Teil tekkis nüüd kindlasti küsimus, mille üle mu vanemad vaidlevad. Lugu siis selline...
Issi on emmest 29 päeva vanem ja ta seletab kogu aeg, kui pikk aeg see ikkagi on ja kui palju targem, andekam ja tublim ta juba oli kui emme sündis. Emme muidugi vaidleb vastu.

Issi nüüd tahtiski mind näitena tuues emmele selgeks teha, et tal on õigus olnud.

Niisiis täna olen ma 29 päevane. Ja mida ma olen õppinud võrreldes esimese päevaga?

Ma oskan tatimulle puhuda (vahel ka piimamulle)

Ma oskan nina kaudu piima välja ajada

Ma oskan ringi vaadata ja uudistada ja veidi ka juttu ajada

Ma oskan oma käsi ja jalgu aktiivselt siputada

Ma oskan oma voodis magades ennast edasi liigutada

Ma oskan suu kaudu hingata (arstitädi ütles, et tavaliselt nii pisikesed kui mina ei oska seda...ma vist ikka andekas)

Ma oskan vääääga kõva häälega süüa nõuda

Ma oskan emmelt ja issilt jäägitut tähelepanu nõuda nii päeval kui ka öösel

29. oktoobril ma kõiki neid asju veel ei osanud. Seega võib issil õigus olla, et ta oli emme sündides temast tunduvalt targem ja andekam. Aga mu emme võis ka juba sündides andekas olla. Kuigi issi on veendunud, et tema oli ikka targem ja andekam.

Ega mina ka tea, kumb neist targem ja andekam oli. Tean ainult seda, et mina olen neist kindlasti palju tublim, targem ja osavam. Ärge seda ainult neile öelge.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

Isadepäevaks sobib kingituseks t-särk

T-särk isadepäeva kingitusena on lihtne ja praktiline kingitus. Seoses läheneva isadepäevaga on ka meie poest hakatud järjest rohkem hakatud tellima erinevaid isadepäeva temaatikaga t-särke. NetiKink poe valikust leiate palju erinevaid t-särke . Kui Te ei soovi oma isale kinkida laste pildiga t-särki, siis võite piirduda ka lihtsalt tekstidega t-särgiga. Väga leivinud on isadepäeva puhul näiteks erinevate sloganitega t-särgid. Järgnevalt mõned näited, mis hüüdlaused isadepäevaks t-särgile lasta trükkida. Olen uhke oma laste üle Parim isa Maailma parim isa Lahedate poiste isa Seda särki kannab …. lahe isa Isa Slogani valikuid on veel palju ja neid võib ka omavahel kombineerida. Näiteks seljale üks osa sloganist ja rinnale teine. Meie abil on Teil võimalik tellida oma isale just temale ainulaadne isadepäeva kingitus. Lisaks võite loomulikult vaadata ka meie teisi kingiideede pakkumisi – Kingitus isadepäevaks artiklist.

Sünnipäevaks kingitus

Kingitus sünnipäevaks lastele on uus artikkel NetiKink kingituste e-poes. See kirjutis annab hea ülevaate NetiKink kingituste poe toodetest, mis sobiksid sünnipäevaks kingituseks lastele või noorukitele. Seega, kui otsite hetkel lapsele mingit kingitust ja Te ei suuda valida, siis tasub kindlasti vaadata NetiKink poodi. Äkki saate mõne hea idee, mida saate ära kasutada.