Otse põhisisu juurde

Emme ja issi vaidlus

Teil tekkis nüüd kindlasti küsimus, mille üle mu vanemad vaidlevad. Lugu siis selline...
Issi on emmest 29 päeva vanem ja ta seletab kogu aeg, kui pikk aeg see ikkagi on ja kui palju targem, andekam ja tublim ta juba oli kui emme sündis. Emme muidugi vaidleb vastu.

Issi nüüd tahtiski mind näitena tuues emmele selgeks teha, et tal on õigus olnud.

Niisiis täna olen ma 29 päevane. Ja mida ma olen õppinud võrreldes esimese päevaga?

Ma oskan tatimulle puhuda (vahel ka piimamulle)

Ma oskan nina kaudu piima välja ajada

Ma oskan ringi vaadata ja uudistada ja veidi ka juttu ajada

Ma oskan oma käsi ja jalgu aktiivselt siputada

Ma oskan oma voodis magades ennast edasi liigutada

Ma oskan suu kaudu hingata (arstitädi ütles, et tavaliselt nii pisikesed kui mina ei oska seda...ma vist ikka andekas)

Ma oskan vääääga kõva häälega süüa nõuda

Ma oskan emmelt ja issilt jäägitut tähelepanu nõuda nii päeval kui ka öösel

29. oktoobril ma kõiki neid asju veel ei osanud. Seega võib issil õigus olla, et ta oli emme sündides temast tunduvalt targem ja andekam. Aga mu emme võis ka juba sündides andekas olla. Kuigi issi on veendunud, et tema oli ikka targem ja andekam.

Ega mina ka tea, kumb neist targem ja andekam oli. Tean ainult seda, et mina olen neist kindlasti palju tublim, targem ja osavam. Ärge seda ainult neile öelge.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

KIngitus isadepäevaks NetiKink poest

NetiKink lehel on avaldatud uus artikkel kingiideedega isadepäevaks . Nimelt on varsti saabumas isadepäev ja alati on paljudel olnud NetiKink meeskonnale küsimusi, et mida ikka isale sellel päeval kinkida. Sellel eesmärgil saigi loodud antud artikkel, kus antakse erinevaid soovitusi, mida isadepäevaks kinkida. Otselink artiklile on SIIN . Teie NetiKink meeskond http://netikink.eu/  

Blogi on kolitud nüüd bloggerisse

Otsustasin ka oma suvi.pri.ee blogi koos kõige sinna juurde kuuluvaga Bloggerisse üle kolida. Lihtsalt ei viitsinud enam kogu aeg Wordpressi oma isiklikul lehel uuendada ja seoses sellega ka antud käigu ette võtsin. Lahendasin selle ilusti ka domeeni suunamisega, seega nii suvi.pri.ee kui ka www.suvi.pri.ee suunduvad nüüd Bloggerisse.