Otse põhisisu juurde

Tervist

Tervist

Olete sattunud Karlis Suvi kodulehele. Tegu on siis kõige esimese postitusega.

Kommentaarid

 1. See on lihtsalt esimene kommentaar, mis tehtud süsteemi poolt :)

  VastaKustuta
 2. Tere kallis Karlis.
  Oled üks vanaema ja vanaisa kullatükk ja kõige toredam kingitus vanaemale.
  Vanaema ja taadu, ning Muri ka

  VastaKustuta
 3. Tere kallis karlis.
  Taadu ei ole veel sinul külas saanud käia, kuid pilte uurin iga päev. Oled küll üks vahva ja tore pisipõnn.
  Kui tervis paremaks läheb tulen sulle külla.
  Kallistustega sinu taadu

  VastaKustuta
 4. Tere kallis Karlis.
  Vanaema vaatab iga päeva Sinu lehekülge, kuid emme, issi on laisaks läinud ja ei ole Sinust uut midagi kirjutanud ja pilte ka ei ole uusi. Loodan et Sa ikka tubli oled ja kiusad neid piisavalt. Tulen Sulle 15. detsembril jälle külla, küll siis kaebad mulle kõik ära, mis nad Sinuga teinud on. Seniks nägemiseni.
  Suure, suure kalliga vana, taadu ja Muri ka.

  VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

Huvitavad mõtted, mis panid mõtlema...

Allikas: http://koduhaldjas.blogspot.com/2015/03/kurb-ja-motlemapanev-mlliseks-on.html Bob Moorehead oli eelmise sajandil tuntud terava keelega pastor. Kui tema naine suri, siis kirjutas ta selle, äärmiselt ilmeka ja ajatukohase artikli. „Meie aja paradoks on see, et meil on kõrged majad, aga madal taluvuslävi, laiad teed, kuid kitsad vaated. Kulutame rohkem, aga omame vähem, ostame rohkem, aga rõõmustame vähem. Meil on suuremad majad, kuid vähem lapsi, rohkem mugavusi, aga vähem aega. Meil on parem haridus, aga vähem mõistust, paremad teadmised, kuid hindame halvemini situatsioone.  Meil on rohkem eksperte, aga ka rohkem probleeme, parem meditsiin, aga kehvem tervis. Joome liiga palju, suitsetame liiga palju, raiskame arutult, naerame vähe, sõidame liiga kiiresti, ärritume kergesti, magama läheme liiga hilja, ärkame väsinult, loeme liiga vähe, vahime liiga palju televiisorit ja palvetame vähe. -Oleme suurendanud oma nõudmisi, aga vähendanud väärtusi. -Räägime liiga p

Isadepäevaks sobib kingituseks t-särk

T-särk isadepäeva kingitusena on lihtne ja praktiline kingitus. Seoses läheneva isadepäevaga on ka meie poest hakatud järjest rohkem hakatud tellima erinevaid isadepäeva temaatikaga t-särke. NetiKink poe valikust leiate palju erinevaid t-särke . Kui Te ei soovi oma isale kinkida laste pildiga t-särki, siis võite piirduda ka lihtsalt tekstidega t-särgiga. Väga leivinud on isadepäeva puhul näiteks erinevate sloganitega t-särgid. Järgnevalt mõned näited, mis hüüdlaused isadepäevaks t-särgile lasta trükkida. Olen uhke oma laste üle Parim isa Maailma parim isa Lahedate poiste isa Seda särki kannab …. lahe isa Isa Slogani valikuid on veel palju ja neid võib ka omavahel kombineerida. Näiteks seljale üks osa sloganist ja rinnale teine. Meie abil on Teil võimalik tellida oma isale just temale ainulaadne isadepäeva kingitus. Lisaks võite loomulikult vaadata ka meie teisi kingiideede pakkumisi – Kingitus isadepäevaks artiklist.

KIngitus - fotokivi

NetiKink lehe jaoks olen taas valmistanud ühe tooteid tutvustava video. Seekord sai siis valmistatud fotokivide tutvustav video. Video ise asub siin: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Wq0p9wrVkTs Keda huvitab mis tarkvara antud video loomiseks kasutasin, siis vaadae kindlasti ka Spotti blog i.