teisipäev, 14. august 2007

Tänased kuumad teemad

Alustuseks ütlen kohe, et niiiiiiiiiiiiiiiiiiiii palavad ilmad mulle eriti ei meeldi. Palav on olla ja magada ka rahulikult ei saa....veidi, aga ainult veidi, võiks jahedamaks minna.

Aga hoolimata palavusest on mul põnev elu. Nii palju on avastada igal pool. Naljakas on see, et asjad, mis mulle eriti huvitavad tunduvad, tahab emme vaid endale hoida ja võtab need minu käest ära (näiteks taldrikute virn köögikapis). Ma küll püüan teda süüdistavalt vaadata, et ei tohi selline kadekopsik olla, aga ta ei tee sellest välja. Kuna meil kodus on üsna palav, siis oleme viimasel ajal ka üsna palju Tallinna vanaema-vanaisa juures olnud ja ma suudan ka seal igakord suure segaduse endast maha jätta. Näiteks eile sõin seal tomatit, noh kui aus olla, siis sõin vaid veidi, aga selle eest pigistasin tomatit üsna palju ja suutsin nii enda kui vanaema riietele korraliku kunstiteose teha. Lisaks tomati söömisele ajasime eile veel emme-issiga (mina loomulikult troonisin oma rallikas) ühte autot taga, mis mängis lahedat muusikat ja kui me selle kätte saime, siis üks onu andis meile sealt seest head magusat ja külma asja (emme andis mulle ka veidi ja see oli nii hea, et ajaksin seda autot nendega ka teinekordki taga). :D

Pühapäeval jõudis vanaema Anne ka Saksamaalt tagasi ja tõi mulle igasugu lahedat nänni ja ma tahangi nüüd vanaemale ja tädi Tiinale öelda suur aitähh ja saata neile ühe suuuuuuure kalli. :D

Palavusel on muidugi õnneks ka mõni pluss. Näiteks käin ma nüüd, lisaks õhtusele vannis sulistamisele, kord või paar päeva jooksul dušši all. Emme paneb mind suurde vanni ja paneb vee jooksma ning siis saan seal mulistada ja pritsida veidi ja olemine läheb igatepidi palju paremaks.

Teate mulle hakkab iga päevaga aina enam selgeks saama, et see tissitamine on üks paras titade värk ja ega ma enam selle suur fänn polegi. Ma joon juba hea meelga paljusid teisi jooke. Eriti meeldib mulle keefir ja hapupiim ka ning neid saab suure poisi kombel kruusist juua. Aga hetkel leppisime emmega kokku, et päris ära me veel seda ei lõpeta, käime enne reisul ära ja eks siis näib. :)

Lasin emmel-issil ka endast mõningaid pilte panna ja need leiate siit. Seal on lisaks teistele fotodele veel ka pilte ristimisest.

Tähenärija

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar