laupäev, 29. september 2007

335 päevane

ehk ma olengi juba 11 kuune. :D

Seekord mul pole teile arsti poolt kinnitatud strateegilisi mõõte anda. Aga kui emme mind nädalake tagasi kaalus oli näiduks 10,5kg (selle suure sahmerdamise peale pole suurt miskit juurde tulnud) ja pikkust peaks olema vist veidi alla 80cm (sest riided on mul enamus 80 ja 86 suurus). Eks kuu pärast ole näha, mis näidud arstitädi saab.

Mul on nüüd uus rallikas, millega käime emmega jalutamas ja maid avastamas. Me emme ja issiga ostsime selle juba paar nädalat tagasi Saksamaal olles, aga alles nüüd nädala keskel jõudis see lõpuks ka Eestisse kohale. Võrreldes vana rallikaga on uus väiksem ja kompaktsem ja ma arvan, et ka kiirem ning üldse sealt saab maailma palju paremini uudistada. Noh et kui vana rallikas oli nagu suur ralliauto, siis uus on pigem nagu vormel. :D

Emme teadis rääkida, et järgmisest nädalast hakkame me koos käima muusika- ja võimlemistundides. Mu vanematele lihtsalt tundub, et kuna ma olen suhtlejamaks muutunud ja tahan kogu aeg avastada ja õppida erinevaid asju, siis lihtsalt emmega kodus olles ja vahel sõpru nähes on mul igav ja et nüüd oleks õige aeg uusi asju proovida. Annan teile järgmises blogis teada, kuidas mul neis tundides läheb ja kas meeldib. :)

Ma olen avastanud, et meie kass Tont oleks üks hiiglama tore mängukaaslane, aga näib, et tema mind ei pea heaks semuks, sest igakord kui ma talle lähenen ja tahan tutvust teha, paneb ta ajama. Ja nii me tiirutamegi sageli korteris kahekesi ringi, ikka nii, et Tont sörgib ees ja mina siban järgi. Emmet-issit paneb see maraton miskipärast muigama. :D

Aitab küll vist tänaseks jutust. Lähen emmega parem peitust mängima, see on ikka vääääääga lahe mäng. Mina olen selles muidugi tunduvalt osavam kui emme, sest mina leian ta alati kiiresti ülesse, aga tema käib toast tuppa ja hüüab mu nime ja imestab kõva häälega, et ei tea, kus see Karlis küll olla. Sellest saab taaskord järeldada, et väiksed ongi alati tublimad... ;)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar